Multi Multi – jak grać i obstawiać liczby?

Gra Multi Multi, która kiedyś nazywana była Multi Lotkiem, to nadal dość popularna gra oferowana przez Totalizator Sportowy. W przypadku tej gry w ciągu dnia odbywają się aż dwa losowania. W jaki sposób grać w Multi Multi i co większość graczy bierze pod uwagę decydując się na samodzielnie skreślanie numerów?
W przypadku gry Multi Multi można skreślić do dziesięciu liczb. Nie jest możliwa w tym przypadku gra systemowa. Aby grać o większą wygraną można wybrać opcję Plus, która polega na obstawianiu kuli, która wypadnie na samym końcu losowania.

 

W jaki sposób typować liczby do gry Multi Multi? Niektórzy gracze twierdzą, że pomocne w tym przypadku mogą być statystyki Multi Lotka. Dzięki nim możliwe jest wyłonienie liczb, które w ostatnich losowaniach pojawiały się najczęściej. Niektórzy gracze zwracają również uwagę na liczby, które nie pojawiały się bardzo długo. Oczywiście nawet mając dostęp do pełnych statystyk gra nie jest prosta. Zazwyczaj nie wystarczy skreślić na kuponie często występujących w ostatnich losowaniach liczb. Gracze zazwyczaj opracowują system, który zazwyczaj jest skuteczniejszy, jeśli skreśla się mniej liczb. Należy także pamiętać, że statystyka w grach liczbowych dość często ulega zmianie, dlatego zdarza się, że zauważone prawidłowości przestają być aktualne już po kolejnym losowaniu.