Uzdrowisko

Coraz więcej i coraz chętniej podróżujemy, czy to po Polsce czy za granicą. Wszystko zależy od budżetu i upodobań. W poszukiwaniu miejsca na rodzinny urlop warto jest pomyśleć o Augustowie.

To małe miasteczko położone wśród jezior, w samym sercu puszczy augustowskiej. Idealne dla rodzin, ale wieczorami miłośnicy nocnego trybu życia nie będą narzekali na brak atrakcji. Jeśli chodzi o noclegi Augustów oferuje przede wszystkim dużą bazę kwater prywatnych. Ceny oczywiście są zróżnicowane, w zależności od standardu i długości pobytu. Jest też kilka hoteli położonych tuż nad brzegiem jeziora. Warto zadbać o wcześniejszą rezerwację, zwłaszcza w okresie tak zwanych długich weekendów. Wówczas może być problem, bo turystów jest naprawdę dużo. Nowością jeśli chodzi o noclegi w Augustowie są wynajmowane na kilkudniowe pobyty gotowe apartamenty.

Jeśli planujecie krótki wypad w te strony, warto już teraz zrobić rezerwację, noclegi w Augustowie w ostatniej chwili potrafią być naprawdę drogie i może się okazać, że jest problem z dostępnością.