Smar do łańcucha napędowego

Każdy miłośnik jazdy motocyklem, skuterem czy quadem wie, jak ważne jest odpowiednie nasmarowanie łańcucha napędowego. Warto robić to regularnie i umiejętnie ponieważ wpływa to na komfort jazdy i korzystania z naszego pojazdu. Dobre smarowanie to lepsza jazda, przyjemność w miejsce problemów i zabezpieczenie przed korozją. To wreszcie dłuższa żywotność łańcucha bo jak wiadomo zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć.

Zastosowanie

Preparat Yamalube platinum chain spray jest przeznaczony do wszystkich rodzajów łańcuchów napędowych. Użycie tego preparatu jest bardzo proste: przed zastosowaniem lekko wstrząsamy opakowaniem, następnie wystarczy spryskać wewnętrzną stronę łańcucha i odczekać pół godziny. To jeden z najbardziej znanych i najczęściej używanych smarów do łańcuchów. Charakterystyczną cechą pracy łańcucha napędowego jest to, iż przenosi on ogromne naciso jednostkowe. Odpowiednie smarowanie jest więc koniecznością jeżeli chcemy by nasz łańcuch był użytkowany długo i dobrze. Dzięki użyciu tego smaru możemy mieć pewność, że nasz łańcuch posłuży nam jeszcze przez długie lata. Dodatkową zaletą smaru jest ergonomiczne opakowanie oraz prosty sposób użytkowania. Ponadto użytkownicy smaru cenią go za to, że nie brudzi tylnej felgi i nie chlapie w trakcie jazdy. To również wpływa na jakość i komfort z jazdy motocyklem. Wszystkie te cechy sprawiają, że produkt zyskał ogromne uznanie i jest chętnie stosowany przez konsumentów.

Cechy i zalety produktu

Unikalna formuła smaru Yamalube platinum chain spray pozwala na osiągnięcie lepszej przyczepności, dzięki czemu możliwe jest wydłużenie użytkowania łańcucha. Ponadto smar zapewnia ekstremalną przyczepność, to z kolei przekłada się na większą przyczepność między smarowaniami oraz zmniejszone zużycie łańcucha. Smar stanowi również niezwykle skuteczne zabezpieczenie przed rdzą i korozją. Jest ponadto bardzo odporny na wodę, dzięki czemu nie jest mu straszna jazda podczas intensywnego deszczu czy regularne mycie maszyny. Produkt nie brudzi, nie chlapie co jest również ważne podczas jazdy motocyklem.