Wakacyjny urlop? Wybierz się na Złote Piaski

Bułgaria – warto ją zwiedzić

Polacy każdego roku wyjeżdżają chętnie do Bułgarii. Najważniejsze powody to niskie ceny, czyste plaże, pięknie widoki i liczne atrakcje turystyczne oraz niesamowite zabytki. Gdzie warto się wybrać, aby w pełni skorzystać z uroków Bułgarii? Słoneczny Brzeg i jego okolice to doskonała propozycja. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego urokliwego miejsca? Najważniejsze informacje znajdziesz w tym artykule. Zachęcamy do lektury.

Słoneczny Brzeg co warto zobaczyć

W Bułgarii jest mnóstwo miejsc, które doskonale nadają się na letni wypoczynek oraz zwiedzanie. Słoneczny Brzeg to niewątpliwie doskonała okazja do spędzenia udanego urlopu, który zapamiętasz na długie lata. Oto lista miejsc, które warto zobaczyć:
Nesybr – chociaż znajduje się kilka kilometrów od Słonecznego Brzegu, warto poświęcić mu chwilę. Odwiedzisz tu stary młyn, pomnik św. Mikołaja, Muzeum Archeologiczne, Cerkiew Archaniołów Michała i Gabriela oraz klimatyczną dzielnicę portową.
Plaże – to główne atrakcje Słonecznego Brzegu. Są czyste, a dno jest łagodne. Dzięki temu jest to idealne miejsce na odpoczynek dla rodzin z dziećmi. Plaża jest podzielona na sektory, a każdy z nich należy do innego hotelu. Jeśli masz ochotę na orzeźwiający napój, nie zawiedziesz się. W pobliżu promenady znajduje się wiele barów z atrakcyjną ofertą.
Jeśli nie lubisz zatłoczonych plaż, znowu warto wybrać się do Nesybru. Można znaleźć tam kameralne plaże, a dla fanów wodnych szaleństw i zjeżdżalni, doskonałą opcją okaże się aquapark. Największy i najatrakcyjniejszy w Bułgarii to Paradise.
Tor kartingowy – znajduje się na Słonecznym Brzegu i cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie najmłodszych. Można również skorzystać z opcji przejażdżki konnej lub tej na kucyku.

Słoneczny Brzeg – czy warto?

Słoneczny Brzeg to najlepsze miejsce dla tych, którzy oczekują prawdziwie wakacyjnego odpoczynku. Fani kąpieli słonecznych oraz szaleństw wodnych będą zadowoleni. Jeśli pragniesz pozwiedzać i odpocząć od zgiełku, Twoje oczekiwania najlepiej spełni pobliski Nesybr.

Artykuł powstał przy współpracy z comfortcar.pl