Gdzie możemy sprawdzić wyniki Mini Lotto ?

Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się wśród Polaków gry liczbowe organizowane przez Totalizator Sportowy . Każdy z nas choć raz w życiu spróbował swego szczęścia w którejś z nich, chociażby przy okazji wyjątkowo wysokich kumulacji.
Mini Lotto (do 2009 zwany Express Lotkiem ), to jedna z najbardziej znanych i lubianych gier. Gracze obstawiają w niej 5 z 42 liczb. Można także zawierać zakłady systemowe, w których typuje się od 6 do 12 liczb. Jeden zakład prosty Mini Lotto kosztuje 1 zł (+ 0, 25 zł dopłaty na rozwój kultury fizycznej oraz wspieranie kultury narodowej). Najwyższą wygraną w Mini Lotto było 366 518, 50 zł. Kwota ta została wygrana 31 grudnia 2015 w Nakle nad Notecią.

 

Grać możemy w kolekturach Totalizatora Sportowego (na specjalnych blankietach), lub od niedawna także online – na stronie www. lotto. pl albo dzięki aplikacji mobilnej.
Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godz. 21:40 i transmitowane są na antenie TVP Info oraz na stronie www. lotto. pl. Na stronie tej zawsze też możemy sprawdzić nie tylko najbardziej aktualne mini lotto wyniki, ale także zapoznać się z losowaniami archiwalnymi.